Fri, September 19, 2014

Radikalizohet protesta e dukagjinaseve në mergim,kunder reformes territorial. (Video/Emisioni…)

 

AlbDreams.Net Telefonat e Kontaktit në Shqiperi (për moderatorin): 011 355 69 6628 257 (Vodafone) 011...

Ndue Ftoni dhe Nikolin Shyti kunder reformes territoriale…

 

AlbDreams.Net Kryesia e Shoqates “Dukagjin” me aktivitet ne shtetin Michigan ka dhene nje prononcim mediatik...

Sporti afron popujt,ai nuk ka kufi ideologjik dhe politik… (Video/Intervista…)

 

AlbDreams.Net Flet para kameres se ACTV-Michigan, ish tranieri i ekipit te futbollit Laç,Luigj DODAJ. Ai...

Vazhdon protesta e dukagjinasve kunder reformes territoriale (Video/Emisioni…)

 

AlbDreams.Net Ne televizionin ACTV-te komunitetit Micigan anetaret e Shoqates Atdhetare “Dukagjini” me veprimtari ne kete...

Page 1 of 13812345»102030...Last »
 
 

K O M E N T E

 

KALENDARI

 
September 2014
S M T W T F S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
 

RADIO ALBDREAMS

 
Flash required

TV ALBDREAMS

 

Mesazh për vizitë e Papa Françeskut në Shqiperi

fra Gazmend TINAJ, OFM

ARSHIVA ALBDREAMS