Mon, August 3, 2015

ITALI / Dy promovime një urë miqësie

 

-“Është hera e parë që unë marr pjesë në një event të tillë,e më dukej...

Për një debat interesant

 

Nga Mimoza Dajçi (Të paktën ne emigrantët) sapo gjejmë pak kohë, ulemi përprara televizionit për të...

KONFERENCA E DAYTONIT

 

GJEKË GJONLEKAJ:KONFERENCA E DAYTONIT (1995), LDK-ja DHE MANOVRIMET E DËMSHME DIPLOMATIKE TË RICHARD HOLLBROOK-ut ME...

Festivali Folklorik Kombëtar Gjirokastër 2015 – injorojë

 

Festivali Folklorik Kombëtar Gjirokastër 2015 – injorojë Ansamblin Bashkimi Kombëtar i cili përfaqësojë Shqiptarët e...

Page 1 of 17012345»102030...Last »
 
 

K O M E N T E

 

KALENDARI

 
August 2015
S M T W T F S
« Jul    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
 

TV ALBDREAMS

 

Darka Shkodrane

The Imperial House

TV ALBDREAMS

 

Bisede me Fadil Krajen -Pjesa e Pare

RUSH DRAGU

RADIO ALBDREAMS

 
Flash required

ARSHIVA ALBDREAMS

 

ALBDREAMS TODAY

 

AVTV MICHIGAN

Me Mark Sallakun