Tue, September 30, 2014

Në Los Angeles hapet dyqani i “ilaçit jeshil” Marihuanës

 

LOS ANGELES : Kultivuesit e marihuanës në disa shtete në SHBA, tashmë lidhen drejtpërdrejt me konsumatorët e...

Linda Rama shtatzënë ?

 

Prej disa ditësh qarkullojnë zëra se bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, mund të...

Prostitucioni përtej Adriatikut/ 10% janë shqiptare, nuk detyrohen dhe sjellin fitime marramëndëse

 

Ndonëse kanë humbur kontrollin e dërgesave të “mishit të bardhë” në Itali, për shkak të...

NEW YORK : Kryetari i Bashkisë De Bllasio firmosi ligjin e ri të kujdesit shëndetësor

 

Beqir Sina Ligji jep garancitë e reja për të  paguar pushimin mjekësor për  200.000 njujorkezët NEW...

Page 1 of 712345»...Last »
 
 

K O M E N T E

 

KALENDARI

 
September 2014
S M T W T F S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
 

RADIO ALBDREAMS

 
Flash required

TV ALBDREAMS

 

Mesazh për vizitë e Papa Françeskut në Shqiperi

fra Gazmend TINAJ, OFM

ARSHIVA ALBDREAMS